Helvetia HR

Magazynier, komisjoner – Niemcy, różne lokalizacje

  • Data publikacji:
  • 28-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • różne lokalizacje, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1300 eur netto
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Poszukujemy pracowników do pracy w magazynów spożywczych w Niemczech w miastach: Ganderkeseeniedaleko Bremen,Berlin,Lauenau niedaleko Hanoweru, Kitzingen, Guteborn, Erfurt, Hamm.

Nie musisz się martwić o zakwaterowanie, dojazd do pracy i zameldowanie - wszystko to załatwiamy za Ciebie.

Po  9-cio miesięcznym okresie pracy,możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta wraz z gwarantowanymi podwyżkami płacy i dodatkowymi świadczeniami.,

Magazynier, komisjoner – Niemcy, różne lokalizacje Opis stanowiska:

Praca polega na zbieraniu towaru w magazynie poruszając się na małym wózku elektrycznym wożąc za sobą paletę, na której układamy zebrany towar wg pozycji wyświetlanej na monitorze lub usłyszanej w słuchawce (przykład takiej informacji brzmi: gang: drei, platz eins   - w tłumaczeniu na j. polski brzmi :  ścieżka nr 3 , pozycja nr 1 ).

Wymagania:
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • znajomość liczebników w jęz. niemieckim

  • 6 miesięczne  doświadczenie jako magazynier

Oferujemy:
  • długoletnią współpracę

  • stawka startowa od 10,45€ - 12€ brutto

  • terminowe wynagrodzenia

  • dodatek za użytkowanie własnego samochodu (celem dojazdu do pracy)

  • gwarantujemy zakwaterowanie zazwyczaj w pokojach dwuosobowych, którego koszt to jedynie 200€

  • naliczanie wynagrodzeń wg. prawa niemieckiego

  • umowa o pracę przetłumaczona na j. polski

  • możliwe zaliczki

  • 300€ bonusu po przepracowanych 3 pełnych miesiącach

  • wynagrodzenie miesięczne na rękę 1200€-1700€

Bezpłatna pomoc w:
  • zameldowaniu

  • uzyskaniu numeru podatkowego,

  • zapisaniu do  opieki zdrowotnej,

  • otwarciu konta bankowego,

  • stałą opiekę  polskojęzycznego brygadzisty

Zadzwoń+48609025434 // +48501402851 lub

prosimy o przesłanie CV na adres dominika@pracaniemcy.com

*rozpoczęcie pracy już po tygodniu od zaakceptowania przez pracodawcę

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”. Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.