LOCO Service
Magazynier / Komisjoner z doświadczeniem, blisko polskiej granicy - 12€/h

Magazynier / Komisjoner z doświadczeniem na dział owoców i warzyw - Lübbenau (blisko polskiej granicy). Praca również dla par. - 12€/h

  • Data publikacji:
  • 15-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Lübbenau / Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Firma LOCO Service pilnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier / Komisjoner z doświadczeniem na dział owoców i warzyw - Lübbenau (blisko polskiej granicy)

Praca również dla par

Miejsce pracy: Lübbenau / Niemcy

TWOJE ZADANIA:

Komisjonowanie z systemem Pick by Voice

Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki

Ręczne komisjonowanie palet mieszanych

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

Preferowane osoby zamieszkałe na terenie Polski, dojeżdżające do miejsca pracy na terenie Niemiec w Lübbenau

Wiedza i doświadczenie są wymagane

Dobra sprawność fizyczna

Uprawnienia na wózki widłowe są dodatkowym atutem

Minimum 18 lat

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

Pewną prace z perspektywami

Miłą atmosferę pracy

Zróżnicowane możliwości

Bezpłatne szkolenia m.in. uprawnienia na wózki widłowe

Możliwość przejęcia przez firmę docelową

Zapewniona bezpłatna odzież robocza

Stawka do 12€ za godzinę

Dodatki

Można aplikować również telefonicznie:

Telefon: +499114247444

Mobil: +4917610888902