ABC Work

Magazynier - Niemcy (od 2022!)

  • Data publikacji:
  • 14-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

  • 10,45 Euro brutto/ h + dieta dzienna w zależności od
    kwalifikacji oraz firmy

  • darmowe zakwaterowanie
  • zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

  • Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
  •   Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Motywacja do pracy