FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa

Magazynier- Pakowacz

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wysogotowo

Obowiązki:

-przyjęcie towaru na magazyn

- praca z narzędziami - zawożenie

– przywożenie materiałów z/do produkcji

- układanie towaru na paletach

- przygotowanie towaru do wysyłki

- prace przy komputerze

- sporządzanie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

-brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- dyspozycyjność do pracy w godzinach: 07:00-15:00 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

-pracę od zaraz

- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe - pracę od zaraz!

- dojazd do pracy komunikacją miejską (idealnie dopasowane autobusy)

KONTAKT 884-007-203

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231OfertaPracyTymczasowej