Herbapol- Lublin S.A
Poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Magazynier Poniatowa

  • Data publikacji:
  • 07-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Poniatowa
  • Stanowisko:
  • Magazynier

HERBAPOL- LUBLIN S.A do swojego oddziału w Poniatowej poszukuje osób na stanowisko: Magazyniera.

Twój zakres obowiązków:
-Kompletowanie zamówień.
-Przyjmowanie dostaw.
-Załadunek i rozładunek towarów.
-Dbanie o porządek w magazynie.

Nasze wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
-Dyspozycyjność (praca zmianowa).
-Pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność.
-Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.
-Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych.

To oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
-Premia.
-Pakiet prywatnej opieki medycznej
-Rabat na firmowe produkty.
-Dofinansowanie posiłków.

Osoby zainteresowane, zapraszamy do aplikacji za pomocą poniższego linku: