Adecco
Oferta pracy tymczasowej. Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Magazynier - praca od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 18-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gniezno

Pracownik Magazynowy – nowa, wyższa stawka!

Numer ref. AMZ/10/2018/APZ

Szukasz pracy od zaraz? Jest na wyciągnięcie ręki! Dołącz do nas jako pracownik magazynowy światowego lidera w branży e-commerce w Sadach k. Poznania. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz bezproblemowej, prostej do opanowania i dobrze płatnej pracy – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
  • przewożenie produktów za pomocą wózków prowadzonych
  • układanie towaru na półki
  • kompletowanie zamówień
  • przygotowanie towaru do wysyłki

Dzięki swojej pracy otrzymasz:

  • wynagrodzenie 18,5zł brutto/h !
  • Bonus świąteczny 1300zł brutto!
  • możliwość uzyskania do 15% premii
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatne obiady!
  • inne, dodatkowe benefity
  • pracę na cały etat lub ½ etatu
  • możliwość wyboru preferowanych dni pracy
  • bezpłatny transport z ponad 100 miejscowości! Gniezno, Konin, Wałcz, Wągrowiec, Oborniki, Piła, Szamotuły, Jarocin, Poznań, Mogilno, Grodzisk Wlkp., Międzychód, Rogoźno, Kościan, Chodzież i wiele innych !

POLECASZ = ZARABIASZ!

Poleć nowego pracownika i otrzymaj dodatkowo 1600zł* za każdą poleconą osobę! Liczba poleceń nieograniczona!

Jeśli tylko jesteś:

  • gotowy do pracy w systemie zmianowym
  • masz dobrą kondycję fizyczną
  • możesz pracować w systemie 10 – godzinnym (4 dni w tygodniu)
  • masz motywację do pracy
  • jesteś osobą odpowiedzialną

Nie czekaj, zadzwoń lub napisz już teraz!

Kontakt: +48 723 190 112 lub 723 190 110

Rekrutacja online: www.adecco.pl/magazyn

*Szczegółowy regulamin oraz harmonogram akcji dostępny biurach Adecco.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę :„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych z wykorzystaniem adres e-mail/sms w celach marketingowych. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych z wykorzystaniem połączeń telefonicznych. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.