Patrycja Czechowska

Magazynier, praca od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 09-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • krosno
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Jesteśmy agencją pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier z obsługą wózków widłowych

Miejsce pracy: Krosno

Obowiązki:

  • Kompletacja oraz załadunek towaru,
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych,
  • Zabezpieczenia skompletowanych palet.

Poszukujemy osób:

  • sprawnych i silnych fizycznie,
  • posiadających uprawnienia na wózki widłowe
  • dyspozycyjnych,
  • odpowiedzialnych i świetnie zorganizowanych.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia.

Jeśli stawiasz na ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia-dołącz do Naszego zespołu!

Nie czekaj, zadzwoń już dziś: 504244132!

Nie jesteś zainteresowany/a? Przekaż dalej i pomóż budować niepowtarzalną karierę znajomym!

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie  rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a)RODO w zw. z art.22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych na stronie https//bit.ly/2JXXauU i ją akceptuję.”