Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

MAGAZYNIER – praca w Niemczech

Data publikacji:
29.10.2019
Miejsce Pracy:
Niemcy,
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Magazynier / Pracownik Magazynowy

Nasza firma oferuje pracę w Niemczech w magazynach znanego koncernu z branży kurierskiej.

Znajomość języka niemieckiego NIE JEST wymagana!

Opis stanowiska:

- Rozładunek i załadunek paczek

- Praca głównie w systemie dwuzmianowym

- Praca 5 dni w tygodniu (pn-pt)

Wymagania:

- Dobra sprawność fizyczna

- Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Rzetelność i sumienność

- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Bezpłatne zakwaterowanie

- Przyjazne warunki pracy

- Atrakcyjną stawkę godzinową: 9,96/11,95 euro brutto

- Opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec

- Legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz EKUZ)

- Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Zadzwoń:

+48 571 322 116

+48 572 505 720

+48 571 322 118

+48 515 909 950

+48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.