HrNavigator
Nie musisz znać języka niemieckiego, aby pracować w Niemczech!

MAGAZYNIER – praca w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem

  • Data publikacji:
  • 18-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Opis stanowiska: - Praca jako magazynier - Rozładunek i załadunek towaru - Praca głównie w systemie dwuzmianowym Wymagania: - Doświadczenie na w/w stanowiska - Rzetelność i sumienność - Umiejętność pracy w zespole w szybkim tempie Oferujemy: - Atrakcyjną stawkę godzinową: 10,15 euro brutto zmiana dzienna, 12,18 euro brutto zmiana nocna - Całkowicie  bezpłatne zakwaterowanie - Pewną pracę dla bardzo znanej firmy - Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę - Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator oraz brygadziści) - legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz Ekuz) - Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą