HM Serwis Group
Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik magazynowy do hurtowni warzyw i owoców.

Magazynier w hurtowni

  • Data publikacji:
  • 06-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Numer referencyjny: owo/szc/2018

Miejsce pracy: Szczecin (Ustowo)

Zadania:
  • konfekcjonowanie towaru,
  • prace porządkowe na magazynie.
Wymagania:
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • sprawność fizyczna,
  • chęci do pracy.
Oferujemy:
  • stawkę godzinową 13,00 zł netto,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach (14:00-22:00/22:00-6:00),
  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u naszego kontrahenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl z nr ref.: owo/szc/2018 wpisanym w temacie wiadomości.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.