FallWork

Magazynier z OWW – 4400 zł brutto

  • Data publikacji:
  • 26-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Komorniki
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Europejski Lider specjalizujący się w usługach logistycznych, transportowych i magazynowych (Branża TSL) zatrudni Personel na stanowisko: Operator Wózka Widłowego

Zakres obowiązków:

- kierowanie wózkiem widłowym (czołowy i podestowy)
- przyjmowanie i magazynowanie palet z produktami gotowymi
- weryfikacja jakościowa i ilościowa produktu
- prace porządkowe (składanie pustych wózków)

Wymagania:

- gotowość do pracy zmianowej
- sprawność fizyczna
- nastawienie na podnoszenie swoich umiejętności i kwalifikacji
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną prace
- uprawnienia na wózek widłowy (UDT)
- aktualna ks. sanepid

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS z możliwością przejścia na umowę o pracę
- atrakcyjną i konkurencyjną stawkę 26,19 zł/h
- prace w Firmie doceniającej zaangażowanie pracowników
- dobre warunki i atmosferę w pracy
- pracę od poniedziałku do piątku + wolne weekendy
- stały kontakt z Koordynatorem i obsługę administracyjną on-line

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub przyjść osobiście do naszego biura przy ul Piekary 26 Zadzwoń: 790-790-445
Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej