Rekrutacja
Poszukujemy WÓZKOWEGO

Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

  • Data publikacji:
  • 22-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Gąbin
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Poszukujemy wózkowego
TWOJE ZADANIA:
- obsługa wózków widłowych,
- realizacja przyjęć towarów, kontrola ilościowa oraz jakościowa przekazywanych produktów,
- wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych,
- zaopatrzenie produkcji materiały i opakowania oraz odbiór produktu gotowego,
- realizacja i kontrola planów zgodnie z wytycznymi i normami,
- aktywna współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi.

OCZEKUJEMY:
- wykształcenie minimum zawodowe,
- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- dyspozycyjność,
- samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziana dobra znajomość MS Office.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w kilkudziesięcioosobowym zespole (współpraca rozpoczęta okresem próbnym)
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja @ fructoplant.pl
W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska np. "wózkowy".

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.