Ultrak Security Systems Sp. z o.o.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIERA

  • Data publikacji:
  • 17-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin, ul.Santorska 39
  • Stanowisko:
  • Magazynier

ADI Global Distribution jest światowym liderem w dystrybucji produktów branży systemów zabezpieczeń (CCTV, Intrusion, Access Control, Fire), notowanym na Nowojorskiej Giełdzie. W Polsce ADI Global Distribution występuje pod nazwą rejestrową Ultrak Security Systems Sp. z o.o. i posiada 25 letnie doświadczenie na krajowym rynku systemów zabezpieczeń.

Magazynier, Odział Szczecin (HUB)

ADI Global Distribution, Polska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie stanem magazynowym.
  • Przyjmowanie towaru.
  • Przygotowywanie i kompletowanie zamówień do dostawy lub odbioru zgodnie z harmonogramem (ładowanie, pakowanie, etykietowanie, wysyłanie)- sprzęt elektroniczny.
  • Zgłaszanie wszelkich rozbieżności.
  • Praca z czytnikiem kodów kreskowych.
  • Udział w inwentaryzacji.
  • Praca w systemie SAP.

Co oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piąteku (8-16).
  • System benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie średnie.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie najlepiej w firmie dystrybucyjnej w branży B2B.
  • Dokładność, skrupulatność.
  • Dobra komunikacja.
  • Uprawnienie na prowadzenie wózka widłowego UDT- mile widziane.
  • Komunikatywna znajomość j. Angielskiego- mile wiadziane.