APV.EU (KRAZ 24145) – agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego poznańskiego Klienta kandydatów na stanowisko:

Magazynier/operator wózka widłowego - zacznij od zaraz

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie

Zadania:

• przyjmowanie dostaw surowców, produktów oraz półproduktów,

• transport towarów w obrębie produkcji i magazynu,

• wysyłka towarów

• obsługa systemu magazynowego

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (mile widziane) - zatrudniamy także osoby z mniejszym doświadczeniem :)

• brak przeciwskazań do pracy fizycznej

• uprawnienia UDT na wózek widłowy (kat. II WJO)

• znajomość systemów magazynowych (mile widziane)

• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia

• stałe wynagrodzenie zasadnicze, a także premie (po okresie próbnym)

• atrakcyjne benefity pozapłacowe (po okresie próbnym)

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.