SpeedApp

Magento Developer

  • Data publikacji:
  • 14-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa/Lublin/praca zdalna

Dla klienta z Warszawy, specjalizującego się w projektowaniu, wdrażaniu i optymalizacji systemów e-commerce poszukujemy Magento Developera.

Zadania:
- Rozwój oprogramowania w technologii PHP/Magento
- Realizacja projektów dla światowych marek
- Udział w spotkaniach projektowych, współpraca z członkami zespołu

Wymagania:
- Znajomość technologii PHP
- Doświadczenie w tworzeniu modułów Magento
- Umiejętność analitycznego myślenia, pomysłowość, zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Chęć rozwoju i nauki nowych technologii

Mile widziane:
- Znajomość CakePHP, GIT, technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery)
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Zatrudnienie na Umowę o pracę lub B2B
- Pracę w oddziale Warszawa, Lublin lub zdalnie
- Pakiet benefitów: bezpłatne kursy językowe, kartę sportową, pakiet medyczny, spotkania integracyjne
- Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
- Pracę nad innowacyjnymi projektami

Kontakt: magdalena.janiec@speedapp.pl