HR Contact
Do apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/08/19/KWDZ Lokalizacja: Kwidzyn

Magister Farmacji Kwidzyn

Data publikacji:
19.11.2019
Miejsce Pracy:
Kwidzyn
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Do apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/11/19/KWDZ Lokalizacja: Kwidzyn

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Przyjmowanie i realizacja recept.
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.

Wymagania:

  • Otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus premię.
  • Szkolenia płynnie wprowadzające do pracy w aptece.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, upominków okolicznościowych.

Zapraszamy do naszego zespołu! Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail urszula.zyradzka@hrcontact.co lub/i o przesłanie aplikacji przez naszą stronę:  www.hrcontact.co.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 884 729 081.

CAZ: 11828

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń