HR Contact
Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/08/19/POZN, Lokalizacja: Poznań

Magister Farmacji Poznań

Data publikacji:
14.10.2019
Miejsce Pracy:
Poznań
Branża:
Służba Zdrowia / Medycyna
Stanowisko:
Farmaceuta

Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/10/19/POZN, Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska:

Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
Przyjmowanie i realizacja recept.
Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.
Wykonywanie leków recepturowych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe oraz prawo wykonywania zawodu.
Otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom.
Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Pakiet benefitów w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.
Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu:

Twój konsultant to: Urszula Żyradzka

Numer telefonu: +48 884 729 081

E-email: urszula.zyradzka@hrcontact.co

CAZ: 11828

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń