Wiertz
Dla naszego klienta w 's-Heerenberg oraz Zaltbommel poszukujemy pracowników magazynowych. Są to magazyny, w których przechowywane są towary różnych marek (Happy Socks, Nivea, Rituals, a także telewizory Samsung oraz rowery).

Mainfreight: Pracownik magazynu

Opis stanowiska:

's-Heerenberg:

  • wymagająca praca fizyczna,
  • praca przy rozładowywaniu kontenerów z rowerami,
  • możliwość pracy na jedną (8:00 - 17:00) lub dwie (6:00-15:00/15:00-0:00) zmiany.

Zaltbommel:

  • praca w systemie voice picking,
  • sprzątanie magazynu,
  • wykładanie, rozkładanie, pakowanie towarów
  • pozostałe prace magazynowe.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny środek transportu
Oferujemy:
  • gwarancję 32h/tydzień
  • stawkę 11,26 EUR brutto/godzina
  • darmowe napoje, owoce oraz ciepły posiłek
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
  • zwrot kosztów transportu 0,15 EUR/km, max. 50km w jedną stronę
  • ubezpiecznie zdrowotne