ABC Work

Malarz budowlany – Berlin, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 18-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Berlin, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Malarz

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Malarz budowlany

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Malarz budowlany

Miejsce pracy:  Berlin , Niemcy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 15 € /h. + 20€ netto diety
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie
  • przygotowanie gruntowników i farb
  • malowanie powierzchni ścian, sufitów i elewacji
  •  usunięcie skutków pożaru w mieszkaniu
  • usunięcie skutków zalania

Wymagania:

  • wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym
  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie
  •  min. dobre podstawy języka niemieckiego
  •  wymagane jest prawo jazdy kat. B
  • mile widziane osoby z okolic Berlina

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu
Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"