ANT Personalservice
Niemcy

Malarz Budowlany Niemcy

  • Data publikacji:
  • 14-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

ANT Personalservice GmbH to sprawdzona niemiecka agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy.

Zatrudniamy pracowników w zawodach: Malarz Budowlany

Obecnie dla naszych wieloletnich klientów poszukujemy fachowców i pomocników w zawodzie Malarz i pomocnik

Opis stanowiska:

-prace malarskie,
-szpachlowanie,
-tapetowanie,
-ocieplenia

Wymagania

- świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie, badź ukończone kursy zawodowe,
- samodzielne wykonywanie zadanych prac,
- bezkonfliktowe zachowanie,
- mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz własny samochod na dojazd do miejsca pracy itd.

Nasza oferta

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony
- pełen pakiet socjalny
- organizację przejazdu i zakwaterowania
- płatny urlop + dodatek swiąteczny
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- niemieckie ubezpieczenie ( także dla rodziny jeśli jest ono potrzebne),
- możliwość otrzymania Kindergeld 192,- € za dziecko
- możliwość co tygodniowzch zaliczek

+48790617281