Interimax
NTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

MALARZ ELEWACJI

  • Data publikacji:
  • 17-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Francja - Moutiers
  • Wynagrodzenie:
  • od 2200 - 2600€ netto
  • Stanowisko:
  • Malarz

Zadania:

  • malowanie elewacji, ścian, balustrad, ram okiennych głównie w hotelach i kurortach narciarskich
  • piaskowanie
  • rozstawianie i składanie rusztowań  (praca również na zwyżce)
  • praca na wysokości powyżej 3m
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • praca do końca sezonu listopad/grudzień
  • stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach +25% do stawki
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • auta służbowe na dojazd z kwatery do pracy
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako malarz
  • gotowość do przedstawienia referencji
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3m
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B