Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
Firma Sidrom Sp. z o.o., dla stałego klienta we Francji, w Annecy, poszukuje pracowników na stanowisko:

Malarz Piaskarz Francja, Annecy

  • Data publikacji:
  • 9.7.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Annecy
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Malarz
MALARZ - PIASKARZ

Miejsce pracy: Annecy, Francja

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w piaskowaniu, malowaniu natryskowym i proszkowym (2 lata),
  • Znajomości języka angielskiego lub francuskiego przynajmniej w stopniu podstawowym,
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania,
  • Nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową na dużych i małych elementach,
  • Monitorowanie przebiegu procesu lakierowania,
  • Wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów,
  • Obsługa urządzeń lakierniczych.
OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską Umowę o pracę,
    • Od 1500 euro netto miesięcznie (na rękę), przy 39h/tygodniowo, w zależności od doświadczenia,
    • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych,
    • Zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego),
    • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.
  Zapraszam do aplikacji lub kontaktu na adres rekrutacja@sidrom.net Formularz zgłoszeniowy: www.sidrom.net/praca,aplikuj-do-pracy,47,malarze-piaskarze

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń