Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.

15. Malarz Piaskarz Francja, Annecy

  • Data publikacji:
  • 23-02-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Annecy
  • Stanowisko:
  • Malarz

Francuska firma z okolic Annecy, zajmująca się produkcją wyrobów metalowych, malowaniem przemysłowym, piaskowaniem, piaskowaniem niskociśnieniowym, śrutowaniem, metalizacją, poszukuje pracowników na stanowisko:
MALARZ PROSZKOWY, PIASKARZ

Miejsce pracy: Annecy, Francja
Liczba wakatów: 2
Praca od zaraz na dłuższy okres czasu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w piaskowaniu, malowaniu natryskowym i proszkowym (2 lata)
  • Znajomości języka angielskiego lub francuskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • Nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową na dużych i małych elementach
  • Monitorowanie przebiegu procesu lakierowania
  • Wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów
  • Obsługa urządzeń lakierniczych

OFERUJEMY:

  • Polska umowa o pracę, Ubezpieczenie (druk A1) i składki ZUS od średniej krajowej
  • Od 1500 euro netto miesięcznie (na rękę), przy 37 h/tygodniowo, w zależności od doświadczenia
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego)
  • Bezpłatne zakwaterowanie dla pracownika (koszt ponosi pracodawca)

Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej

Jesteś zainteresowany ofertą, ale nie masz doświadczenia? Firma przyjmie również osoby do przyuczenia zawodu. Stawka miesięczna 1500 euro netto miesięcznie.

Zapraszamy do polubienia naszej oficjalnej strony na FB www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom

Więcej informacji pod nr tel.: +48 882 136 687

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Ul. Zielona 11
28-100 Busko — Zdrój
kom: 882 136 687
rekrutacja@sidrom.net
www.sidrom.net