KLAVER Sp. z o.o.
Malarz- prace wykończeniowe, darmowe zakwaterowanie – praca w Niemczech od zaraz !

Stanowisko: malarz

Miejsce pracy: Niemcy ( Camburg, Neresheim, Ehekirchem)

Zakres obowiązków:

  • - szpachlowanie
  • - konstrukcje G-K
  • - malowanie ścian
  • - malowanie okien, drzwi, fasad
  • - malowanie ścian i elewacji
  • - inne prace wykończeniowe

Wymagania:

  • - doświadczenie w pracy jako malarz
  • - punktualność, samodzielność, sumienność
  • - minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • - prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane

Oferujemy:

  • - darmowe zakwaterowanie
  • - ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  • - możliwość pracy w godzinach nadliczbowych +25%
  • - stałą pracę  na warunkach  niemieckich
  • - możliwość pobierania zaliczek
  • - świadczenia socjalne

Skontaktuj się z nami  !

Zadzwoń +48 570 670 866

Kamila: + 48 570901 414

Izabela: + 48 570 901 913

Dominika: + 48 570 901 033

Klaver Sp. z o. o – posiadamy certyfikat o numerze 18450

Częstochowa ul. Gminna 131