KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DOBRZE PŁATNA PRACA OD ZARAZ !!!

Malarz- prace wykończeniowe- praca w Niemczech-darmowe zakwaterowanie!

  • Data publikacji:
  • 17-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Malarz

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem malarza
- szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
- malowanie okien, drzwi, fasad
- prace przy dociepleniach
- inne prace wykończeniowe

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako malarz
- doświadczenie w pracach tapeciarskich
-znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy
- prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa

- darmowe zakwaterowanie
-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod

tel: +48 570 901 913 – oddzwonię!