Martin Rekruting
Poszukujemy osob do pracy w Niemczech

Malarz,tapeciarz

  • Data publikacji:
  • 21-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 10 Euro Netto
  • Stanowisko:
  • Malarz

Malarz / Tapeciarz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Malowanie ścian i sufitów
  • Tapetowanie ścian i sufitów
  • Przygotowanie przed malowanie ( zabezpieczenie podłóg, oklejanie elementów )

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie zawodowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • Praktyczne umiejętności malowania i szpachlowania,
  • Sprawność manualna, dobra koordynacja wzrokowa-ruchowa,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych robót,
  • Dokładność, terminowość, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie.
  • Miele widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawojazdy kategori B bedzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Służbowy samochód za darmo
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce
  • Co tygodniowe zaliczki w wysokości 150 euro za przepracowany tydzień
  • Dodatek za polecenie pracownika
  • Dobre zarobki

Kontakt pod nr telefonu : 0049 174 6528562 Martin lub pod adresem e-mail martin.rekrutacja@op.pl     (rozmawiam w języku Polskim)