KLAVER Sp. z o.o.
Malarz, tapeciarz- praca w Niemczech

MALARZ oraz inne prace wykończeniowe -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem malarza

- szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian

- malowanie okien, drzwi, fasad

- prace przy dociepleniach

- inne prace wykończeniowe

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako malarz
  • doświadczenia w pracach wykończeniowych
  • doświadczenie w pracach tapeciarskich
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • darmowe zakwaterowanie
  • kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod nr

+48 570 670 866

Kamila: +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Izabela +48 570 901 913

Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat o numerze 18450