Klaver
Jeśli szukasz legalnej, dobrze płatnej pracy za granicą, zadzwoń do nas!!

Malarz – tapeciarz – prace wykończeniowe - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 13-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Malarz

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem malarza

- szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian

- malowanie okien, drzwi, fasad

- prace przy dociepleniach

- inne prace wykończeniowe

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako malarz

- doświadczenie w pracach tapeciarskich

- znajomość języka niemieckiego

- minimum podstawy

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

-atrakcyjna stawka godzinowa

-zakwaterowanie

-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod nr:

Izabela +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Dominika +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Kamila +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie ( KRAZ 18450 )