Regess
Polska firma budowlana zatrudni wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Malarza natryskowego

Malowanie natryskowe_Belgia

  • Data publikacji:
  • 20-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Malarz

Polska firma budowlana z siedzibą w Jeleniej Górze, w związku z rozwojem firmy poszukuje doświadczonych Malarzy natryskowych do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Zakres obowiązków:
• Malowanie konstrukcji stalowych za pomocą pistoletu natryskowego
• Oczyszczanie, odtłuszczanie, szlifowanie powierzchni przed malowaniem
• Mieszanie farb za pomocą mieszadła łopatkowego lub mechanicznego
• Zabezpieczanie powierzchni, które nie są malowane

Wymagania:
• Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• Doświadczenie w malowaniu natryskowym
• Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
• Dyspozycyjność

Oferujemy:
• Atrakcyjne stawki godzinowe
• Możliwość zakwaterowania w pobliżu projektu
• Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• Pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji pod adres anna.marcinkiewicz@regess.eu
Kontakt tel.;
+48 510 926 184 [od pon. do pt. 8;00-16;30]

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.