Pajmon CPT
Praca od zaraz. Katowice, Kraków. Manager ds. Sprzedaży. Zarobki: 3000-7000 brutto.

Manager ds. Sprzedaży

  • Data publikacji:
  • 18-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice, Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 3000-7000 brutto
  • Stanowisko:
  • Manager

Jeśli masz żyłkę handlowca, jesteś otwarty i kreatywny, a przy okazji chcesz zarobić dobre pieniądze, zgłoś się już dziś. Pajmon CPT poszukuje osoby odpowiedzialnej za relację z klientami B2B w zakresie sprzedaży usług pracowniczych i outsourcingu. Manager ds. Sprzedaży – aplikuj właśnie teraz.

Miejsce pracy: Katowice, Kraków.

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych
  • negocjowanie warunków współpracy z kontrahentem
  • budowa sieci kontaktów
  • prowadzenie dokumentacji, bieżące raportowanie pracy
  • monitoring rynku i konkurencji.
Stawka:

Oferujemy wynagrodzenie: 3000-7000 zł brutto (w zależności od osiąganych rezultatów).

Wymagania:
  • nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta
  • zdolności komunikacyjne
  • kreatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • otwartość na nowe wyzwania
  • znajomość działalności centrum pracy tymczasowej i warunków zatrudniania pracowników ze Wschodu (mile widziane)
  • wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • profesjonalne szkolenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy