Talent Partners
Manager ds. Sprzedaży Usług Serwisowych

  • Data publikacji:
  • 10.5.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Key Account Manager

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy technologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. MSS/2102

Najważniejsze obowiązki:

  • sprzedaż usług serwisowych - pozyskiwanie nowych klientów - firmy z branży technlogicznej, przemysłowej, komunalnej,
  • prowadzenie rozmów biznesowych i prezentacji dla klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjacje warunków współpacy z klientami,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • budowanie wizerunku firmy oraz promocja usług firmy,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe inżynierskie,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w sprzedaży usług lub produktów technicznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • otwartość i komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • umiejętność współpracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie mającej dobrą pozycję na rynku,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • duże możliwości rozwoju,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, karta paliwowa, laptop, telefon komórkowy.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń