Adore Hr
Naszym Klientem jest firma zajmująca się sprzedażą artykułów dla dzieci, będąca polskim liderem w internetowej dystrybucji produktów dziecięcych. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Manager ds. zakupów

Manager ds. zakupów

  • Data publikacji:
  • 23-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Manager

Nr referencyjny

MZ/02/2021

Lokalizacja

Warszawa

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dystrybutorami
  • Ustalanie promocji z dystrybutorami
  • Wprowadzanie nowych marek i towarów do sprzedaży
  • Dbałość o zatowarowanie magazynów na podstawie analizy sprzedaży oraz aktualnych stanów
  • Kontrolowanie zgodności PZ na wszystkich magazynach (4 magazyny)
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów zakupowych oraz magazynowych (wprowadzanie faktur i korekt zakupowych)
  • Kontrolowanie stanów magazynowych – przesunięcia między magazynami
  • Tworzenie kartotek wg określonych standardów
  • Zamówienia towaru pod indywidualne zlecenia Klienta

Wymagania

  • Doświadczenie w dziale zakupów lub zaopatrzenia na kierowniczym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość Microsoft Excel
  • Doświadczenie w kontaktach z dostawcami, negocjacje handlowe
  • Znajomość mechanizmów w obszarze zakupów
  • Praktyczna umiejętność zarządzania budżetem
  • Znajomość oprogramowania Insert GT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Rozwój kompetencji w obszarze logistyki i dystrybucji