Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Studio Figura Wilanów

  • Data publikacji:
  • 05-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Manager
Opis oferty pracy:

Studio Figura to miejsce stworzone dla kobiet, w którym kosmetologia estetyczna łączy się ze strefą fitness oraz wellness. Do istniejącego już STUDIO FIGURA zapraszamy Managera.

Opis stanowiska:

- Nadzór i kontrola funkcjonowania studio zgodnie ze standardami firmy
- Realizacja założonych celów sprzedażowych i marketingowych
- Rekrutacja, szkolenie i motywacja pracowników
- Monitorowanie pracy pracowników
- Udział w spotkaniach z właścicielem studio
- Przygotowywanie raportów sprzedażowych
- Obsługa klientów z zakresu sprzedaży
- Dbanie o dobry wizerunek formy
- Wykonywanie dodatkowych działań zleconych przez przełożonego

Poszukiwane kompetencje:

- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1+/B2
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- kreatywność
- zaangażowanie w pracę i pozytywne nastawienie do życia
- doskonała organizacja pracy
- aktywna sprzedaż usług
- komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
- miła aparycja
- wykształcenie z zakresu kosmetyki/kosmetologii - mile widziane
- wykształcenie z zakresu dietetyki - mile widziane
- prawo jazdy kategorii B - mile widziane

Co oferujemy w zamian:

- pracę w salonie jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek zajmujących się profesjonalnym modelowaniem sylwetki jaką jest Studio Figura
- motywujące wynagrodzenie
- szkolenia wprowadzające oraz podnoszące Twoje kwalifikacje
- możliwość rozwoju zawodowego
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy
- ciekawe wyzwania

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz prosimy o dołączenie do CV klauzuli: