Żaneta Jarka-Kosik
Znana polska firma zatrudni Managera zespołu sprzedaży.

Manager zespołu sprzedaży

  • Data publikacji:
  • 09-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Lublin
  • Stanowisko:
  • Manager

Opis stanowiska:

  • Budowa struktury sprzedaży,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie partnerów z branży inwestycyjnej,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • Prowadzenie i organizacja szkoleń dla podległego zespołu.

Wymagania:

  • Samodzielne planowanie działań sprzedażowych, rekrutacyjnych, umiejętność pozyskiwania inwestorów i partnerów inwestycyjnych,
  • Rozwinięte kompetencje menadżerskie: motywowania, wspierania i szkolenia podległego zespołu,
  • Determinacja w osiąganiu celów,
  • Proaktywna postawa biznesowa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Jasno określona ścieżka kariery,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: zaneta.jarka-kosik@phisa.pl