Sima Consulting
Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych poszukujemy kandydata na stanowisko: Marketing Manager z językiem niemieckim

Ekspert ds. trade marketingu z językiem niemieckim

  • Data publikacji:
  • 22.6.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Branża:
  • Marketing / PR / Reklama
  • Stanowisko:
  • Manager

Obowiązki

  • wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż,
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie realizowania projektów trade marketingowych,
  • planowanie i koordynacja działań związanych ze wsparciem sprzedaży dla kanału specjalistycznego i nowoczesnego,
  • kreowanie, planowanie i realizacja promocji trade-marketingowych,
  • efektywne zarządzanie budżetem trade-marketingowym,
  • przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją akcji oraz ocena ich efektywności,
  • monitorowanie i analizę rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji,
  • ePR i content marketing w języku niemieckim,
  • obsługa kanałów ,,owned media’’/ www, youtube, blog, linkedin.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Marketing, Zarządzanie,
  • co najmniej 3 – 4 lata doświadczenia w pracy w Dziale Marketingu (w firmie produkcyjnej), oferującej produkty w sieciach retail budujących przewagę konkurencyjną w oparciu o marketing koncepcyjny,
  • minimum 3 – 4 lata doświadczenia w działaniach związanych z kreowaniem, planowaniem oraz realizacją promocji trade-marketingowych,
  • minimum 3 – 4 lata doświadczenia w efektywnym zarządzaniu budżetem trade – marketingowym,
  • minimum 3 – 4 lata doświadczenia w obsłudze kanałów ,,owned media’’/ www, youtube, blog, linkedin,
  • minimum 3 – 4 lata doświadczenia w prowadzeniu content marketingu w języku niemieckim,
  • doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami google (analytics, gsc, youtube studio) oraz wordpress,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • umiejętność przygotowania tekstów poradnikowych, instruktażowych,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • samodzielne i decyzyjne stanowisko,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • atrakcyjny pakiet benefitów dodatkowych - opieka medyczna, pakiet sportowy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • konkurencyjne wynagrodzenie finansowe oraz potrzebne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów - realny wpływ na dalszy rozwój firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach dopasowanych do ścieżki kariery.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń