Meta International Sp. z o. o.
Hotel Meta w Szczyrku zatrudni na stanowisko

Masażystka-kosmetyczka

  • Data publikacji:
  • 20-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • SZCZYRK
  • Stanowisko:
  • Masażystka / Masażysta

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

Stanowisko: Masażyska/Kosmetyczka

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Gości hotelu w zakresie masaży m.in. klasycznych, relaksacyjnych, pielęgnacyjnych,
  • doradztwo w zakresie pielęgnacji, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało,
  • wykonywanie zabiegów dodatkowych: henna, depilacja woskiem, parafina, manicure, pedicure,
  • dbanie o czystość stanowiska,
  • edukacja klientów w zakresie pielęgnacji domowej,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenia i precyzji w wykonywaniu zabiegów
  • umiejętności obsługi specjalistycznych urządzeń
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania, punktualności, uczciwości, lojalności
  • gotowości do pracy w weekendy

Oferujemy

  • pracę w renomowanym miejscu
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • przyjazną atmosferę pracy a także wspaniałą lokalizację w otoczeniu gór i lasów