Lepsza Praca
Dla naszego klienta, producenta maszyn poszukujemy osoby na stanowisko:

Maszynista maszyn wyciągowych pod ziemią - Francja

  • Data publikacji:
  • 21-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Francja - Alzacja
  • Stanowisko:
  • Maszynista

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Miejsce pracy: Francja - Alzacja

Zakres zadań:

  • Obsługa maszyn wyciągowych

 Wymagane kwalifikacje:

  • wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (sygnalista na nadszybiu i podszybiu pod ziemią, maszynista maszyn wyciągowych pod ziemią)
  • dobra znajomość obsługiwanych urządzeniach
  • kwalifikacje/uprawnienia do obsługi
  • certyfikaty potwierdzające odbycie stosownych szkoleń
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • wymagane wykształcenie kierunkowe

Nasz klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zwrot kosztów dojazdu i zjazdu z kontraktu
  • bezpłatny lokalny dojazd do miejsca pracy i z miejsca pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie (Samodzielny pokój w mieszkaniu z  kuchnią i  łazienką do wspólnego użytkowania na zasadach współlokatorstwa)
  • jeden ciepły posiłek w dni robocze

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.