Sima Consulting
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik

  • Data publikacji:
  • 25-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Wynagrodzenie:
  • 5500 brutto
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Nasz klient jest największym polskim producentem wysokiej jakości preparatów przeciw owadom oraz nawozów przeznaczonych do domowego użytku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj zatrudnienia:

Umowa o pracę ( okres próbny 3 miesięcy )

Zakres obowiązków
  • Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń
  • Usuwanie awarii, usterek oraz serwis maszyn produkcyjnych
  • Planowanie prac remontowych
  • Ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Praktycznych umiejętności w zakresie naprawy maszyn
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym
Oferujemy
  • Wynagrodzenie 4000 zł netto miesięcznie
  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowie o pracę w firmie, która jest największym polskim producentem w swojej branży
  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość nauki i rozwoju wewnątrz firmy
  • Ubezpieczenie zdrowotne