Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

MECHANIK / LAKIERNIK / BLACHARZ / ŚLUSARZ – 17,18 €/h (K/M)

  • Data publikacji:
  • 01-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Monachium
  • Stanowisko:
  • Lakiernik

PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, zajmującego się produkcją samochodów na Bawarii w Monachium, poszukujemy mechaników, mechatroników, lakierników, blacharzy, ślusarzy

Opis stanowiska pracy:

- produkcja prototypów samochodowych,

- obsługa maszyn produkcyjnych

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie – 17,18 €/h,

- niemiecką umowę o pracę,

- pełny pakiet świadczeń socjalnych,

- zapewniamy mieszkanie,

- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Wymagamy:

- gotowości do pracy zmianowej,

- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.

www.diwa-personalservice.pl