Mechanik maszyn

Data publikacji:
13.5.2020
Miejsce Pracy:
Francja
Wynagrodzenie:
12 euro/h
Branża:
Motoryzacja
Stanowisko:
Mechanik

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów.

Mechanik maszyn rolniczych – FRANCJA
Praca od zaraz

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

-stawka godzinowa 12 euro brutto /h

-możliwość pracy w nadgodzinach – płatne według francuskiego prawa

-gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ ze składkami od średniej krajowej,

-darmowe zakwaterowanie

-zapewniamy PŁATNY URLOP lub WYPŁACAMY EKWIWALENT +10% do wynagrodzenia – Ty decydujesz co chcesz otrzymać.

-otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

 OPIS STANOWISKA:

-naprawa, serwis i konserwacja maszyn rolniczych,

-bieżąca konserwacja.

 WYMAGANIA:

-doświadczenie na podobnym stanowisku,

-znajomość języka francuskiego: min poziom komunikatywny.

Zadzwoń po szczegóły

502 305 151/ 518 673 665

APLIKUJ: http://oferty.grhpolska.com/cp/j/11087/s/591/mechanik-maszyn-rolniczych

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń