Talent Partners
Mechanik Maszyn

  • Data publikacji:
  • 6.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Zawiercie
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej i stabilnej firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Zawiercia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie

Nr ref. MM/1201

Najważniejsze obowiązki:

  • okresowe przeglądy maszyn,
  • usuwanie bieżących usterek i awarii,
  • zapewnianie ciągłości procesu produkcji,
  • konserwacja urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi naprawami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, pneumatyki,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywy rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń,
  • stabilne i i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia dodatkowe (np. prywatna opieka medyczna).

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń