Talent Partners
Mechanik Maszyn

  • Data publikacji:
  • 14.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Rybnik
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Rybniku - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik

Nr ref. MMR/2902

Najważniejsze obowiązki:

  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń,
  • konserwacje i przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramami,
  • usuwanie awarii.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku mechanika w firmie produkcyjnej,
  • wiedza z zakresu mechaniki,
  • samodzielność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
  • umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń