BRONKOS
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Mechanik maszyn do lasu i ogrodu

  • Data publikacji:
  • 13-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Mechanik

W związku z rozwojem firmy Autoryzowany Diler Husqvarna poszukuje osoby na stanowisko

MECHANIKA

maszyn do pracy w ogrodzie i lesie.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie bieżących napraw, konserwacji i modernizacji maszyn;
- diagnostyka i usuwanie awarii;
- dbanie o czystość stanowiska pracy, kompletność używanych narzędzi i urządzeń;
- współpraca z pozostałymi pracownikami;
- rozładunek oraz montaż nowych maszyn;
- rozwożenie i montaż maszyn u klientów.

Nasze oczekiwania:

- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu mechanicznym;
- Znajomość mechaniki maszyn dwu i czterosuwowych;
- Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku lub pokrewnym;
- Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem;
- Doświadczenie w montażu instalacji kosiarek automatycznych będzie dodatkowym atutem;
- Prawo jazdy kat. B;
-  Znajomość obsługi komputera;
- Kultura osobista, bezkonfliktowość, uczciwość, rzetelność;
- Komunikatywność w kontaktach z klientem;
- Samodzielność i dobra organizacja pracy;
- Brak nałogów.

 Oferujemy :

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Pracę w miłej, rodzinnej atmosferze;
- Udział w szkoleniach.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną na adres e-mail bronkos@bronkos.pl . Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty. Niewykorzystanych ofert nie zwracamy.

Proszę o umieszczenie dopisku: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BRONKOS w celu
i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym”