EPSN Workforce Poland
EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Holandii poszukuje Mechaników maszyn do pracy stałej.

Mechanik Maszyn - Praca w Holandii

  • Data publikacji:
  • 18-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Mechanik

EPSN Workforce Poland dla jednego z naszych Klientów - fabryka spożywcza w Holandii (Horst) poszukuje Mechaników Maszyn do pracy stałej.

      Opis stanowiska:
  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
  • utrzymywanie maszyn i urządzeń w czystości
  • prowadzenie dzienników i raportów
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn
  • odpowiedzialność za jakość końcową produktów
    Klient zapewnia:
  • umowę roczną
  • wynagrodzenie € 2.570 miesięcznie brutto (2100 EUR/netto miesięcznie + 14% dodatku za pracę zmianową)
  • pracę w systemie 3 zmianowym/8 godzin dziennie
  • pomoc w znalezieniu miejsca zakwaterowania
  • dofinansowanie dojazdu do pracy
  Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Mechanika Maszyn
  • wykształcenie średnie techniczne
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do wyjazdu
  Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres: praca@epsnworkforce.com