Unilever Tea Manufacturing Poland sp. z o.o.

Mechanik Maszyn Przemysłowych

  • Data publikacji:
  • 11-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Mechanik

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy w nowoczesnym parku maszynowym z użyciem innowacyjnych technologii pakowania herbaty na stanowisku Mechanik Maszyn Przemysłowych.

Nasze wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym (6+2 na 3 zmiany)
- wykształcenie techniczne o specjalności: mechanika, mechatronika
- zainteresowanie analizą problemów i wdrażaniem praktycznych rozwiązań
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność obsługi komputera – Microsoft Office (Outlook, Excel)

Twój zakres obowiązków:
- utrzymanie stanu technicznego maszyn i urządzeń zapewniającego bezpieczną pracę z zapewnieniem wymaganej jakości
- przeprowadzanie prac remontowo – konserwacyjnych oraz diagnostyka układów mechanicznych zgodnie z procedurami i instrukcjami
- rejestracja i analiza postojów maszyn i urządzeń w systemie wizualizacji
- bieżąca kontrola wydajności maszyn oraz kontrola wskaźników strat opakowań i herbaty, - - wdrażanie rozwiązań obniżających straty
- prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie konserwacji, regulacji oraz drobnych napraw maszyn i urządzeń

To oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w branży spożywczej, w największej firmie herbacianej na świecie
pracę w nowoczesnym parku maszynowym, z wysokimi standardami bezpieczeństwa
- 15% dodatek do każdej godziny przepracowanej w systemie 4-brygadowym + premia kwartalna
- program wdrożenia do pracy pod okiem doświadczonych mechaników, którzy zapewniają - duże wsparcie zwłaszcza w początkowym okresie zatrudnienia, a także rozpisaną ścieżkę rozwoju w dziale Mechaników (Mechanik I-III), z możliwością rozwoju na innych stanowiskach w strukturach Fabryki
- bogaty pakiet socjalny, w tym: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna,
- pracowniczy program emerytalny, karta multisport
- paczki z produktami Unilever
- dużo pysznej herbaty

CV prosimy wysyłać przez formularz rejestracyjny:

lub na podany adres mailowy:
barbara.lewandowska@ekaterratea.com

Administratorem danych jest Unilever Tea Manufacturing Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-305, Jerozolimskie 134 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.