Hans Aa
Hans Aa jest duńską firmą rodzinną z oddziałami w Danii, Polsce i Chinach. Firma, założona w 1949 roku, rozrosła się do firmy międzynarodowej zatrudniającej ok. 250 osób, w tym ok. 170 pracowników w Pile. Głównym wyrobem produkowanym w Hans Aa są plandeki dla elektrowni wiatrowych, maszyn rolniczych, branży morskiej oraz wszelkiego rodzaju plandeki specjalne. Obecnie w związku z intensywnym rozwojem oddziału w Polsce firma poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko: Technolog.

Mechanik maszyn szwalniczych

  • Data publikacji:
  • 16-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Piła
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Hans Aa jest duńską firmą rodzinną z oddziałami w Danii, Polsce i Chinach. Firma, założona w 1949 roku, rozrosła się do firmy międzynarodowej zatrudniającej ok. 250 osób, w tym ok. 170 pracowników w Pile. Głównym wyrobem produkowanym w Hans Aa są plandeki dla elektrowni wiatrowych, maszyn rolniczych, branży morskiej oraz wszelkiego rodzaju plandeki specjalne.

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem oddziału w Polsce firma poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH

ZADANIA:

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Konserwacja i eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych przetwarzających i zużywających energię elektryczną
  • Instalacja nowych maszyn
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i narzędzia
  • Realizacja przeglądów okresowych i remontów maszyn
  • Analizy awarii maszyn
  • Przestrzeganie przepisów BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe mechaniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowych (6:00- 14:00, 14:00 -22:00)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, której tak bardzo wszyscy obecnie potrzebują!

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Hans AA Polska Sp. z o.o., ul. Kamienna 2, 64-920 Piła.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.