Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mechanik obróbki skrawaniem – tokarz CNC (K/M)

  • Data publikacji:
  • 01-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Mindelheim
  • Stanowisko:
  • Mechanik

PRACA OD ZARAZ Z DOJAZDEM I MIESZKANIEM.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech – Mindelheim (okolice Augsburga), działającego w branży metalowej poszukujemy mechaników obróbki skrawaniem – tokarzy CNC.

Opis stanowiska pracy:

- obsługa maszyn CNC i produkcja części na podstawie rysunku technicznego,

- przygotowanie maszyny/narzędzi do pracy,

- przeprowadzanie pomiarów i prowadzeniu dokumentacji przy produkcji części

Pracodawca oferuje:

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- atrakcyjne wynagrodzenie -> stawki od 16,00€ b/h do 38,00€ b/h,

- zapewniamy zakwaterowanie,

- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Pracodawca wymaga:

- znajomości języka niemieckiego

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie i znajomość programowania (Siemens-Shopturn i inne),

- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem,

- dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: praca@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007 lub 668 831 219.

www.diwa-personalservice.pl