Dawid Leszczyński
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Mechanik - Operator maszyn

  • Data publikacji:
  • 18-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Poznań, Wielkopolskie / Praca stała

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

A może:

  • Posiadasz wiedzę z obszaru mechaniki/mechatroniki, wykształcenie techniczne lub mechaniczne?
  • Zdobyłeś już pierwsze doświadczenia związane z naprawą maszyn/urządzeń przemysłowych lub poszukujesz pierwszej pracy w tym zakresie?
  • Jesteś gotowy do pracy na trzy zmiany od poniedziałku do piątku?

To właśnie Ciebie poszukujemy!

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn podczas procesu technologicznego
  • Naprawę i serwisowanie maszyn w parku maszynowym
  • Obsługę maszyn na powierzonym odcinku produkcyjnym
  • Nadzór nad pracą pracowników pomocniczych i przestrzeganiem procedur produkcyjnych, w tym norm jakościowych

W zamian zapewnimy Ci:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe premie miesięczne
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy
  • Dofinansowanie dojazdu do miejsca pracy
  • Dopłatę do posiłków w zakładowej stołówce
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szansę na awans i dalszy rozwój zawodowy

Zachęcam do aplikowania -> http://bitly.pl/FoHGl

Oferta dotyczy pracy stałej.