BCUBE TRANSPORT
BCUBE Sp. z o. o. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Mechanika samochodów ciężarowych

Mechanik samochodów ciężarowych

  • Data publikacji:
  • 22-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec

BCUBE Sp. z o. o.

Miejsce pracy: Sosnowiec
Praca dla mechaników samochodów / techników samochodów ciężarowych marki IVECO.

OBOWIĄZKI:

  • dokonywanie napraw mechanicznych,
  • diagnostyka komputerowa
  • szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

WYMAGANIA:

  • min rok aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodów ciężarowych
  • wykształcenie kierunkowe udokumentowane- mile widziane szkolenia z grupy FCA
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny (premia wakacyjna, premia świadczenia, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji