CE DRIVER

Mechanik samochodów ciężarowych – Kassel

  • Data publikacji:
  • 14-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kassel, Hessen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 13-16 € brutto / godzina
  • Stanowisko:
  • Mechanik Samochodowy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: praca bez systemu zjazdowego,

Wynagrodzenie: 13-16 € brutto / godzina

Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • naprawa, konserwacja i przegląd firmowych samochodów ciężarowych i naczep,
  • świadczenie usług serwisowych i gwarancyjnych dla klientów indywidualnych,
  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich, naprawa karoserii

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dwie soboty pracujące w miesiącu,
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką w pobliżu bazy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie 13-16 € brutto / godzinę, w zależności od doświadczenia,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • minimum 3 lata doświadczenia przy naprawach,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • udokumentowane kwalifikacje zawodowe, certyfikaty, kursy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy