Work4You.Global

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (LUP)

  • Data publikacji:
  • 19-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Dla naszego klienta z miejscowości Perleberg poszukujemy kandydata na stanowisko
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 12 € brutto/h
  • 40€ netto diety za każdy przepracowany dzień
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (koszt ok. 350€ - 450€ netto miesięcznie, zakwaterowanie omawiane jest z pracodawcą)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przyjmowanie pojazdów ciężarowych do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia
  • Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;
  • Ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów;
  • Dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu;
  • Sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu;
  • Kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdu;
  • Wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych;
  • Mycie oraz czyszczenie części i podzespołów, dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych;
  • Sprawdzanie jakości wykonanych prac obsługowo-naprawczych poprzez jazdę próbną oraz za pomocą urządzeń diagnostycznych;
  • Wymiana opon

WYMAGANIA

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na ww. stanowisku min. 4 lata oraz samodzielność do wykonywania pracy (warunek konieczny)
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą. Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".